O FitStation.cz

S námi každý bude FIT!

Naším posláním je poskytování všestranné sportovní průpravy pro děti a dospělé a vytváření podmínek pro rozvoj rekreačních i soutěžních forem aerobiku a fitness.

Pod zcela profesionálním vedením našich vysoce vyškolených lektorů a trenérů nabízíme mnoho sportovních lekcí s různým zaměřením pro všechny věkové kategorie. Pro děti máme připravenou celou řadu kroužků od rozvoje základních pohybových dovedností až po tréninky připravující závodníky na vrcholové soutěže v aerobiku. Dospělí si u nás posílí a protáhnou celé tělo, zvýší svoji výkonnost a ti soutěživí z vás se mohou přihlásit do závodní zumba skupiny. Zaměřujeme se na potřeby jedince a jeho osobní rozvoj, tak i dbáme na týmovost našich klientů. Snažíme se, aby všichni naši klienti odcházeli z lekcí příjemně fyzicky unaveni, psychicky odpočati a s úsměvem na tváři.

Úzce spolupracujeme s fyzioterapeutkou české olympijské reprezentace Mgr. et Mgr. Terezou Beranovou, s níž konzultujeme veškeré tréninkové postupy.

Postaráme se o aktivní sportovní vyžití Vás i Vašich dětí.

Náš odborný tým

Lektoři

Ing. Gabriela Rytířová (Trefná)

Mistryně světa ve sportovním aerobiku a úspěšná trenérka a choreografka aerobiku všech věkových kategorií, lektorka baletu

Bc. Bára Sedmíková

Trenérka kondičního cvičení pro děti a veřejnost a všech forem aerobiku, instruktorka trampolínek a spinningu

Lucie Štědrová

Mistryně republiky ve fitness aerobiku, trenérka dětského aerobiku, masérka a zdravotnice

Fyzioterapeutka

Mgr. et Mgr. Tereza Beranová

Hlavní fyzioterapeutka české olympijské jachtařské výpravy na OH v Londýně 2012 a OH v Riu 2016

Zakladatelka

Ing. Gabriela Rytířová (Trefná)

Majitelka klubu FitStation.cz